piątek, sierpień 11, 2017

osp01

Nie możliwe? A jednak!

Jak wszyscy wiedzą od marca br. jednostką Ochotniczej Straży Pożarnej w Olkuszu kieruje nowy zarząd, który przez okres ośmiu miesięcy postawił jednostkę z powrotem na nogi.

 

Nowy zarząd postarał się również o nowe firmy, które wspierają naszą jednostkę, nasi ratownicy po sporym okresie oczekiwania dostali nowe, kompletne ubrania specjalistyczne od nowego zarządu, co raz częściej i chętniej przychodzą nowe, młode osoby które w przyszłości chcieli by zostać strażakami w jednostce OSP.

 

Ale najważniejsze przed Państwem:

Jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej po renowacji!!

 

Taką jednostkę otrzymał nowy zarząd

 

Ale to wszystko co widać na zdjęciach udało się przez okres 4 miesięcy naprawić a wszystko dzięki Prezesowi Piotrowi Krzykawskiemu, który z prywatnych środków postanowił wyremontować naszą, wspólną jednostkę, nie udało by się tego przedsięwzięcia zrealizować, gdyby nie wklad

ciężkiej pracy Gospodarza jednostki jak i wszystkich strażaków którzy poświęcali swój czas w każdy dzień tygodnia by dołożyć swoją "cegiełkę" do remontu Straży, co nie zmienia faktu że dach jednostki przecieka. 

Dach Olkuskiej Ochotniczej Straży Pożarnej kilka razy był poddawany naprawy... Woda - Woda to żywioł zawsze znajdzie swoje ujście...

Ale najwidoczniej w naszym rejonie są bardziej potrzebujące jednostki które dostają budżet na naprawę rzekomo "dziurawego dachu". 

 

 

A oto tak teraz prezentuje się jednostka OSP w Olkuszu

 

 

Następnym celem do zrealizowania jest remont wnętrza jednostki oraz garaży.

 

 

Wszyscy zgodnie zauważyli że nowy zarząd to nowe porządki.

 

 

 

Dla przypomnienia znak który widnieje na czterech bramach wyjazdowych jednostki OSP KATEGORYCZNIE ZABRANIA PARKOWANIA PRZED BRAMAMI, może to skutkować mandatem karnym lub odholowaniem pojazdu przez Policje lub Straż Miejską 

 

 

 

 

 

OSP OLKUSZ FACEBOOK